Fotobudka atrakcją na weselu

Fotobudka atrakcją na weselu

Artykuł sponsorowany przez pstrykadelko.pl

Każdy chciałby, aby jego wesele było wyjątkowe i niepowtarzalne. Dla przyszłej Pary Młodej najważniejszym jest zorganizowanie takiego przyjęcia, które na długo pozostanie w pamięci gości. Miejsce, muzyka, dekoracje, menu itp., to bez wątpienia jedne z głównych punktów w organizacji udanego wesela. Pary co raz częściej decydują się na uatrakcyjnienie tego wydarzenia i szukają nowych pomysłów, aby goście bawili się jeszcze lepiej.

Niewątpliwie taką atrakcją jest fotobudka. Pomysł przyszedł do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie od wielu lat robią one furorę. Czym jest fotobudka? W skrócie jest to urządzenie, które pozwala na automatyczne fotografowanie się oraz natychmiastowe wydrukowanie zdjęć. Fotobudka jest praktycznie bezobsługowa, ale zawsze ktoś czuwa i pomaga przy jej obsłudze w razie potrzeby.

Fotobudka na weselu

Zamawiając fotobudkę na wesele najczęściej otrzymuje się ją z szeroką gamą kolorowych i zwariowanych gadżetów np. peruki, okulary, kapelusze itp. Dzięki ekranowi dotykowemu widać aktualny obraz z aparatu i uruchamia się robienie zdjęć. Goście i Para Młoda mogą bez skrępowania szaleć przed obiektywem, robić zwariowane miny, wygłupiać się do woli. Zdjęcia wykonywane są seriami, po czym następuje wydruk. Jeden pasek zdjęć zabierają goście, a drugi jest wklejany wraz z życzeniami do księgi tworząc świetną pamiątkę na lata. Pasek składa się z układu fotografii, przeważnie trzech, zawiera np. imiona Pary Młodej i datę ślubu. Na życzenie można dowolnie modyfikować układ graficzny.

Fotobudkę wynajmuje się na godziny. Cieszące się ogromnym powodzeniem u gości weselnych urządzenie powoduje, że parkiet w tym momencie jest praktycznie pusty, dlatego 2h jest optymalnym czasem aby każdy skorzystał z tej niepowtarzalnej sytuacji i zrobił sobie i dla Pary Młodej pamiątkowe zdjęcie.

Artykuł sponsorowany przez pstrykadelko.pl


2015-07-21 © slubwkarkonoszach.pl Tagi: pstrykadełko,   fotobudka,   pamiątkadlagości,   fotografia,   atrakcjenawesele,