Podziękowania dla Rodziców

Podziękowania dla Rodziców

Okazuje się, że wybranie ciekawego prezentu dla Rodziców w ramach podziękowań jest nie lada wyzwaniem dla Pary Młodej. Najczęściej wręczane są standardowe prezenty takie jak: kosz pełen słodyczy, wino, kwiaty. Niestety, takie prezenty również można podarować podczas innych uroczystości, są uniwersalne.

Pary coraz częściej odchodzą od standardowych prezentów lub urozmaicają je dodając coś indywidualnie od siebie, aby zachować wyjątkowość okazji jaką jest ślub.

W ostatnich latach popularne jest oddzielne kupowanie wiklinowego kosza i jego zawartości. Wówczas Para Młoda nie ma ograniczeń i może podarować rodzicom wszystko, co tylko chce. Do kosza możemy włożyć np. słodycze, alkohol, kartkę z podziękowaniami, ozdobne świece, płatki róż i inne ozdoby. Jest to opłacalne również ze względów ekonomicznych.

Polecamy przede wszystkim takie prezenty, które są indywidualnie dobrane.

  1. ramki na zdjęcia z kolażem Waszych zdjęć;

  2. albumy;

  3. puchary, oskary, medale;

  4. statuetki ze szkła;

  5. dyplomy;

  6. bilety na wycieczkę, do spa, do teatru itp. w zależności od budżetu;

  7. obrazy, karykatury;

  8. rzeźby, rękodzieła zamówione specjalnie na tą okazję.

Pamiętajmy, by do wszystkich prezentów były dołączone piękne dedykacje dla Rodziców.

Często pary decydują się, przed wręczeniem prezentów, na dłuższą przemowę czy recytację wiersza. Pary przygotowują czasami prezentację multimedialną, aby pomogła wyrazić im to, co czują. Bardzo fajnym i zarazem popularnym rozwiązaniem jest puszczenie przed podziękowaniami krótkiego filmu obrazującego za co kochamy i za co dziękujemy naszym Rodzicom.

Podziękowania są bardzo wzruszającym momentem podczas wesela, warto się do nich odpowiednio przygotować.


2015-08-17 © slubwkarkonoszach.pl Tagi: rodzice,   prezent,   pomysły,   podziękowania,