Ślubne DIY

Ślubne DIY

Pośpiech, mnóstwo obowiązków i problemów towarzyszących nam na co dzień przy organizacji ślubu i wesela, powoduje, że zapominamy o najprostszych rozwiązaniach, które wielokrotnie ułatwiłyby nam życie. Często nie zdajemy sobie sprawy, że niepotrzebnie wydajemy pieniądze na coś, co możemy wykonać sami. Jest to rozwiązanie ekonomiczne jednak czasochłonne. Przyjemność z tworzenia i późniejsza satysfakcja jest jednak niezastąpiona.

Pary Młode coraz częściej pragną dodać coś od siebie planując własną uroczystość, aby sprawić by była jeszcze bardziej wyjątkowa. Popularne jest wykonywanie na własną rękę m.in. zaproszeń, dekoracji na stół i prezentów dla gości z podziękowaniami za przybycie. Bardziej uzdolnione Panny Młode kuszą się na wykonanie ślubnej biżuterii i dodatków do swojej sukni.

Do pomocy wszystkim zainteresowanym i kreatywnym wkroczył nowy cykl programów „Zrób Se Sam”. Od września będą prezentowane filmiki w kategorii ślub i wesele również na naszym portalu.

Filmiki „Zrób Se Sam” mają krótką, przystępną formę. Stawiają na humor, kreatywność i pozytywne emocje. Ma być wesoło i inspirująco. Baza filmów instruktażowych pozwoli wykonać wszystko samodzielnie, z pomysłem, bez pomocy profesjonalistów i wyszukanych sprzętów. Większość prezentowanych czynności można wykonywać razem z dziećmi. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

„Zrób Se Sam” jest niewątpliwie ciekawą propozycją dla tych, którzy są w trakcie planowania swojego wesela i szukają inspiracji.


2015-09-08 © slubwkarkonoszach.pl Tagi: przygotowania,   inspiracje,   dekoracje,   zaproszenia,   kreatywność,   pomoc,   pomysły,   planowanie,   ZróbSeSam,   DIY,   rękodzieło,