Oświadczyny - jak wybrać miejsce?

Oświadczyny - jak wybrać miejsce?

Pomysłów na oświadczyny jest bardzo dużo. Najlepiej jednak zacząć od ustalenia miejsca i okoliczności, gdzie chcemy usłyszeć magiczne „taaak”. Co para, to inne oświadczyny. Wszystko zależy od wyobraźni wybranka.

Gdzie najlepiej się oświadczyć? Na stadionie? W kinie? W restauracji? Czy może na basenie? Oświadczyny mogą być intymne, tylko we dwoje, ale także mogą być w miejscach gdzie na parę skierowane będą tysiące ludzi. Trudna i dość ważna decyzja, ponieważ trzeba tak wybrać, aby wybranka nie była przypadkiem skrępowana, czuła się swobodnie i wyjątkowo.


Najpierw trzeba się zdecydować czy chcemy mieć świadków i dzielić emocje oświadczyn z innymi. Jeśli nie, wybierzmy miejsce które oczaruje wybrankę. Każda kobieta jest inna. Jedna marzy o romantycznych oświadczynach w pełni księżyca z pięknym widokiem, inna będzie szczęśliwa na placu zabaw na huśtawce w parku, a jeszcze inna na łonie natury podczas burzy. Oświadczyny mogą być na łódce, na karuzeli, na kocu, na moście, a nawet na trzepaku na podwórku. Bardzo dużo emocji jest na pewno przy grobie ukochanych ludzi. My polecamy przede wszystkim miejsca, które są dla pary młodej znaczące np. miejsce pierwszego spotkania, pierwszego pocałunku, pierwszej randki.


Jeśli ukochana lubi naturę i piękne widoki, polecamy oczywiście wyjazd w Karkonosze. Może dać to początek przyszłych planów związanych z organizacją ślubu i wesela w tym rejonie, który zachwyci nie tylko was, ale i także rodzinę i zaproszonych gości.


Tradycyjne oświadczyny powinny być zorganizowane w gronie rodziców. Partner prosi wówczas ojca swojej wybranki o oddanie córki w jego ręce i pozwolenie na związek. Takie oświadczyny mogą być podczas przyjęcia rodzinnego, obiadu czy osobnej wizyty. Można poprosić o rękę w domu ale także w restauracji.


Jeśli planujemy oświadczyny bardziej widowiskowe z udziałem tłumów, aby zapewnić ukochanej 5 minut sławy, najlepiej sprawdzają się stadiony, kina, festyny, teatry, przedstawienia, koncerty i inne zabawy. Absolutnie nie róbmy tego podczas czyjegoś święta jak np. wesele znajomych, urodziny starszej siostry itp. Zaręczyny mogą zmienić bieg wydarzeń zorganizowanej wcześniej przez kogoś uroczystości.


Pamiętajmy - prócz okoliczności i miejsca trzeba wybrać słowa, kwiaty, prezent, no i oczywiście pierścionek.


2015-09-15 © slubwkarkonoszach.pl Tagi: uroczystość,   miejsce,   oświadczyny,   gdzie,   przedślubem,   wybranka,   jak,   zaręczyny,   rodzice,